Naslovnica Sport Široki ostao bez punog plijena na Pecari

Široki ostao bez punog plijena na Pecari

72
0
NK Široki Brijeg na svojem je travnjaku odigrao 0:0 protiv FK Radnik Bijeljina u 4. kolu Premijer lige BiH.

Širokobriježani su dobro ušli u susret preuzimajući inicijativu na terenu. Domaćini su prikazivali kvalitetniju igru od gostiju, ali je nedostajalo pravih prilika.

No, iako je Široki u početku djelovao odlučnije, nogometaši Radnika podižu ritam svoje igre. Prvu veliku priliku u utakmici imala je gostujuća momčad u 34. minuti kada je Đurić ubacio za Hadžića koji je pucao, ali se Bilobrk odlično snašao i obranio taj pokušaj.

Bilobrk se iskazao i pet minuta kasnije kada je po golu Širokog ponovno pucao Hadžić. Radnik je do kraja poluvremena igrao sjajno, ali nije bilo promjene rezultata.

Brazilac u redovima NK Široki Brijeg Eliomar Silva u ovom je susretu debitirao u Premijer ligi, ali nije zabilježio značajnu igru pa ga je na poluvremenu zamijenio Dino Ćorić.