Naslovnica Sport Široki sjajnom igrom pobijedio Zrinjski u Mostaru

Široki sjajnom igrom pobijedio Zrinjski u Mostaru

67
0

NK Široki Brijeg nanio je prvi poraz ove sezone Zrinjskom na stadionu Pod Bijelim Brijegom. Slavio je rezultatom 3:1.
Ekipa Širokog pokazala je da se u Mostar nisu došli braniti. Do vodstva došli u 17. minuti sjajnim pogotkom Dine Ćorića. Domaćini su se brzo vratili i već u 22. minuti došli su do izjednačenja, kada Lendrić pogađa za 1:1. Do kraja prvoga poluvremena nije bilo većih prilika tako da se na odmor otišlo s 1:1.
Ekipa Harija Vukasa nije uspijevala ozbiljnije zaprijetiti susjedima. Ni Široki s druge nije stvarao opasne prilike sve do 82. minute kada Bagarić pogađa za 1:2 na asistenciju Cipetića. Cipetić je upisao još jednu asistenciju u sudačkoj nadoknadi kada je za 1:3 zabio Marić.

HŠK Zrinjski Mostar: Brkić, Čurjurić, Šovšić, Barbarić, Rugašević, Lendrić, Jakovljević, Rustemović, Mandić, Govedarica.
NK Široki Brijeg:Miškić, Cipetić, Kvesić, Matić, Ćorić, Jurilj, Marić, Kovačić, Hrkać, Bagarić, Enin.