Naslovnica Vijesti Građevinska škola se oprostila od tragično preminule Lane

Građevinska škola se oprostila od tragično preminule Lane

58
0

Povodom tragične smrti 19-godišnje Lane Bijedić iz Mostara,javili su se priopćenjem iz škole u koju je Lana redovno išla. “Jučer nas je tragičnom smrću napustila naša donedavna učenica Lana Bijedić. Zapamtili smo je kao posebnu, inteligentnu, kreativnu i iskrenu djevojku, zainteresiranu za mnoge teme o kojima njeni vršnjaci često i ne razmišljaju. U našoj školi i u našim srcima ostavila je traga svojom osobnošću. Osvajala je nagrade na natjecanjima iz engleskog jezika i kulturnog naslijeđa”, rekli su iz Građevinske škole. U Srednjoj građevinskoj školi povodom tragične smrti mlade Lane danas su bili skraćeni sati. “U ime sjećanja na Lanu, u našoj školi danas su bili skraćeni sati.” Učenici su u tišini, svojim uzornim ponašanjem i razgovorom s profesorima i direktoricom odali počast našoj Lani. “Iskrena sućut obitelji preminule u ime svih učenika i zaposlenika”, navodi se u priopćenju.

Komentiraj

Unesite svoj komentar!
Ovdje unesite svoje ime