Naslovnica Sport Široki slavio nad Dynamicom na Pecari

Široki slavio nad Dynamicom na Pecari

50
0

HKK Široki upisao je pobjedu nad KK Dynamic BG rezultatom 83:79 u trećem kolu ABA 2 lige igranom na Pecari. Nakon pobjede na gostovanju kod Rogaške, Široki je odlično otvorio i prvu domaću utakmicu ove sezone. U posljednjoj četvrtini obje ekipe su se borile za pobjedu. Iako su gosti cijelo vrijeme držali razliku, Široki je nošen odličnom podrškom s tribina tri minute prije kraja tricom D. Drežnjaka vratio vodstvo na svoju stranu 75:72. Do kraja susreta poenima M. Drežnjaka Široki je osigurao pobjedu. Mateo Drežnjak s 28 i Filip Kraljević s 19 poena bili su najbolji strijelci u domaćoj momčadi, dok su se kod gostiju istaknuli Đoko Šalić s 24 i Miroslav Pašajlić sa 16 poena. HKK Široki sada ima jedan poraz (Helios) i dvije pobjede (Rogaška, Dynamic). Sljedeći susret u okviru druge regionalne lige Široki igra za tjedan dana na Pecari protiv ekipe KK Novi Pazar.