Naslovnica Sport Široki pred praznim tribinama osvojio važne bodove

Široki pred praznim tribinama osvojio važne bodove

34
0

NK Široki Brijeg pobijedio je FK Sloboda Tuzla rezultatom 2:0 u posljednjoj utakmici 13. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju na Pecari. Budući da su momčadi istrčale pred prazne tribine zbog kazne Širokog, ne čudi da je miran ritam utakmice bio tijekom cijelog prvog poluvremena. Iako su domaćini bili konkretniji, nijedna momčad nije uspijevala kreirati ozbiljne prilike ispred protivničkog gola. Široki do vodstva dolazi u 35.minuti kada zabija Toni Jović za 1:0. Nekoliko minuta nakon početka drugog poluvremena Bernardo Matić zabija za 2:0 što je i konačni rezultat utakmice. Bilo je tu prilika za obje ekipe,no nisu ih uspjeli realizirati. Široki u subotu ide na gostovanje kod FK Radnik Bijeljina, a Sloboda isti dan dočekuje Sarajevo u sljedećem kolu Premijer lige BiH.