Naslovnica Sport MNK Hercegovina izgubila od ekipe MNK Čulin

MNK Hercegovina izgubila od ekipe MNK Čulin

54
0

MNK Hercegovina izgubila je rezultatom 4:6 od ekipe MNK Čulin mlin u četvrtom kolu Prve futsal lige FBiH u dvorani Pecara. Gosti iz Livna do vodstva 0:1 došli su u prvoj minuti pogotkom Marka Markova. Onda je uslijedila solo serija Stjepana Kreze. Na 0:2 povisio je u 5. minuti, za 0:3 zabio je u 9. minuti, na četiri gola prednosti svoju momčad doveo je u 12. minuti, a poluvrijeme je završio još jednim pogotkom u 20. minuti. Momčad Hercegovine do prvog je pogotka došla u 23. minuti kada se u strijelce upisao Mario Mikulić . Tri minute kasnije Tomislav Grbešić smanjuje zaostatak na 2:5. Domaćini su puno bolje ušli u drugo poluvrijeme i kreirali su dosta prilika, a za 3:5 zabio je Marin Sesar. Domaćini su dobili i šesterac, ali ga nije uspio realizirati Jurišić. U 35. minuti gosti iz Livna dolaze do 3:6. Konačni rezultat 4:6 u 40. minuti postavio je Marin Sesar.